Дивовижно, проте це правда: смартфони можуть становити загрозу для людей, які страждають на алергії.
Екран смартфона може містити численні алергени, про що свідчать останні наукові дослідження. Тому часте притискання пристрою до обличчя може виявитися не зовсім безпечним.
У новітніх дослідженнях зазначено, що на поверхні смартфонів можуть накопичуватися грибкові спори та шерсть домашніх тварин. Через це особам, схильним до алергій, слід не забувати про одну важливу звичку.
Американські вчені виявили, що алергія на телефон справді існує. І особливо схильні до неї ті, хто страждає на астму або чий організм схильний до появи алергічних реакцій. Так, дослідникам з Бостона та Айови вдалося зафіксувати на телефонах алергени кішок та собак, β-d-глюкани у великих кількостях.
Тепер подумайте, скільки разів за день ми беремо в руки смартфон і притискаємо його до вуха. Алергени можуть легко переноситись і потрапляти на слизову оболонку очей, носа або у дихальні шляхи, що в результаті може спричинити симптоми алергії.
Медики рекомендують регулярно проводити очищення смартфонів. Найбільш дієвими в цьому процесі виявилися різноманітні суміші.
Правда, вдома найпростіше алергікам все-таки часто мити чохол водою з милом, а також протирати дисплей смартфона тканиною з мікрофібри (її потрібно спочатку змочити, а потім віджати сильно).
Також можливе використання ізопропілового спирту (70%) або етилового спирту (75%) для цих цілей.