Для українців, які не мають вищої освіти, пропонують зарплату близько 50 тисяч: які спеціальності затребувані?


В Україні існує можливість отримувати непогані доходи навіть без вищої освіти, особливо якщо ви володієте робітничою професією. Деякі компанії готові пропонувати зарплату до 50 тисяч гривень для фахівців у певних галузях.

Наприклад, фірма, що спеціалізується на автомобільному обслуговуванні, оголосила про вакантну позицію автомеханіка-автослюсаря. Обіцяна зарплата складає від 60 000 до 120 000 гривень. Основною вимогою є наявність досвіду роботи не менше 2 років.

Інша компанія в цій галузі пропонує зарплату в діапазоні від 50 000 до 80 000 грн для тонувальника. "Ми відкриті до співпраці з студентами та особами з інвалідністю. Необхідний досвід роботи від одного року", - зазначено в оголошенні.

Компанія, що надає будівельним компаніям, серед іншого, послуги із земляних робіт, шукає оператора екскаватора. Пропонована зарплата - від 23 000 до 42 000 грн. Необхідний досвід роботи - від 1 року.

За виконання роботи без попереднього досвіду українцям пропонують зарплату від 40 тисяч гривень і вище.

Водночас наявність досвіду - не завжди головна вимога у вакансіях. Особливо за нинішніх умов, коли існує брак кадрів у низці сфер. Тому роботодавці готові брати людей без досвіду та вкладатись у їхнє навчання - і в окремих випадках платити їм 40 тис. грн і навіть вище.

Наприклад, компанія, що працює в сфері B2B, пропонує зарплату в діапазоні від 28 000 до 60 000 грн для посади менеджера з продажів. Вони також обіцяють безкоштовне навчання, а серед завдань, які стоятимуть перед співробітником, є:

Також на популярному сайті пошуку роботи можна знайти вакансію продавця-консультанта з мобільних телефонів та аксесуарів. Платити обіцяють від 35 000 до 40 000 грн. Як запевняє автор оголошення, для отримання посади "досвід роботи не є обов'язковим".

Як повідомляв OBOZ.UA, найближчим часом український ринок праці перебуватиме у досить статичному стані: в основних секторах економіки не очікується як різкого зростання вакансій, так і сплеску звільнень. Втім, компанії, які мають намір змінювати кількість співробітників, все ж є. І ці очікування переважно негативні: звільнятимуть працівників набагато частіше, ніж найматимуть нових практично у всіх ключових сферах.

Related posts