Витоки Стратегії успіху, Курська АЕС, підтримка України та інші ключові моменти: основні повідомлення Зеленського для західних медіа.


Президент дав відповіді на запитання, які турбують багатьох людей.

Президент Володимир Зеленський дав інтерв'ю представникам ЗМІ країн Північної Європи. Він відповів на низку важливих питань, які стосуються війни в Україні.

Президент поділився, зокрема, деталями таємної складової Плану перемоги, ситуацією з АЕС у Курській області, підтримкою від союзників та іншими важливими питаннями. "Телеграф" підготував основні тези його виступу під час бесіди з представниками ЗМІ.

Зеленський наголосив, що Сили оборони ніколи не ставили за мету захопити заводи, енергетичні об'єкти або атомну станцію.

Росія вважає себе потужною. Проте, якби у нас була мета захопити їхню атомну електростанцію, ми б це здійснили. Однак ми ніколи не прагнули до цього, оскільки усвідомлюємо, що це призвело б до того, що ми стали б схожими на Росію.

Конгрес ухвалив рішення про надання Україні фінансової підтримки, але наша країна отримала лише 10% від обіцяної суми, а не всю необхідну допомогу.

-- Україна отримала лише 10% від пакету допомоги, за який проголосував Конгрес у 2024 році. Це не смішно.

Коли я дізнаюся, що на певному напрямку співвідношення військ становить 1 до 8, і виникає питання вибору: залишитися і загинути або ж вийти, то однозначно, хлопці, відступайте, рятуйте солдатів і людей.

Запит України на ракети Tomahawk став одним із таємничих елементів стратегії досягнення перемоги. Однак витік цієї інформації вказує на відсутність конфіденційності між союзниками.

-- Ви бачите, що зараз відбувається у ЗМІ, вони сказали, що Україна хоче чи хотіла отримати багато ракет, таких як "томагавки" тощо. Але то була конфіденційна інформація. Між Україною та Білим будинком. Як розуміти ці повідомлення? Це означає, що між партнерами немає нічого конфіденційного.

Зеленський підкреслив, що це надзвичайно чутлива проблема, яка може загрожувати існуючій підтримці України.

-- Я знаю, як усі скептично ставляться до цього і дуже обережні, і ми ніколи не просували цієї ідеї і ніколи не говорили про це докладно. Я маю на увазі, що це дуже, це дуже небезпечно, коли немає такого рішення від лідерів та громадськості. Дуже небезпечно порушувати цю тему, тому що можна втратити всю іншу підтримку.

Він зазначив, що Захід вживає "недостатньо рішучих дій" у відповідь на ці події.

Необхідно визнати, що Росія здобула перевагу в Грузії. Спочатку вона захопила частину території, потім змінила політичну ситуацію, призвела до зміни уряду, і тепер в країні панує проросійська влада. Грузія обрала шлях зближення з Російською Федерацією, а не з Європейським Союзом.

Він вважає, що Молдова рухається в аналогічному напрямку.

Ви побачите, що Росія рухається в тому ж напрямку. Вони прагнуть повторити свої дії і досягнуть цього, якщо Захід не припинить обговорення про переходження червоних меж. За рік-два вони можуть втратити Молдову.

Нагадаємо, раніше "Телеграф" писав про те, що в Офісі президента розповіли, що було у секретних доповненнях Плану перемоги.

Related posts